CLEAN, RESPONSIVE WEBSITES


CSS/HTML - Projektowanie i tworzenie stron www, kodowanie styli CSS zgodnych z najnowszymi standardami W3C. Redesign i optymalizacja stron.

Responsiv Web - Sprawia, że ​​strona wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach. Jeśli przeglądasz tą stronę na monitorze, zminimalizuj okno przeglądarki, złap za boczną krawędź i zacznij je zwężać. Zobaczysz jak strona zmienia się wraz ze zmianą szerokości okna!

PSD -> CSS - Kodowanie grafiki z PSD do HTML i CSS. Kodowanie layoutów z pliku PSD. Sam stwórz projekt wymarzonej strony!

me_face

Cześć! Mam na imię Tomek, Witaj na mojej stronie. Jestem ambitnym, dynamicznie rozwijającym się, młodym człowiekiem z coraz większym doświadczeniem w zakresie tworzenia nowoczesnych stron WWW. Studiuję na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, kierunek Informatyka specjalizacja E-commerce. Obecnie pracuję w firmie SoftForYou zajmującej się profesjonalnymi rozwiązaniami informatycznymi dla sieci aptek, producentów i hurtowni farmaceutycznych oraz grup zakupowych.

Moje główne zainteresowania opierają się o szeroki temat Responsive Web Design, który w dobie urządzeń mobilnych wymusza tworzenie stron dostosowanych zarówno do kilkudziesięcio calowych monitorów po laptopy, tablety na smartfonach kończąc. Swój rozwój opieram głównie o zagadnienia związane z front-end'em: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Twitter Bootstrap oraz back-end: Php, Sql i Codeigniter


We can have more than we've got, because we can become more than we are.

Jim Rohn* pola wymagane

goToTop